آلمان گفته است هدف کاهش 2020 برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را شکست داده است


پرونده - در این پرونده ، در تاریخ 3 آوریل 2014 ، ماشین های غول پیکر با غول های عکاسی ذغال قهوه ای را در معدن فضای باز Harzweiler مقابل نیروگاه سیگار کشیدن در نزدیکی شهر Grevenbroich در آلمان غربی حفر کردند.  رهبران جهان با خیال آسوده از اینكه ایالات متحده تحت ریاست جمهوری جو بایدن به تلاش های جهانی برای محدود كردن تغییرات آب و هوا پیوسته بود ، آهی كشیدند ، علتی كه سلف وی از آن صرف نظر كرد.
پرونده – در این پرونده ، در تاریخ 3 آوریل 2014 ، ماشین آلات غول پیکر ماشین آلات غول پیکر در معدن هارزویلر روبروی نیروگاه سیگار کشیدن در نزدیکی شهر گرونبروئیچ در آلمان غربی ذغال قهوه ای حفر می کنند. تلاش های جهانی برای محدود کردن تغییرات آب و هوایی ، دلیلی که سلف او از آن جلوگیری کرده بود.مارتین مایسنر / AP

برلین (AP) – وزیر اقتصاد آلمان گفت این کشور در سال گذشته در مقایسه با سطح 1990 به هدف خود در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای 40 درصد رسیده است.

پیتر آلتمایر گفت این داده ها نشان می دهد میزان انتشار گازهای گلخانه ای از سیارات گرمایشی در آلمان در سال 2020 نسبت به سه دهه پیش 42٪ کاهش یافته است و هشدارهای گیج کننده ای مبنی بر اینکه این کشور نمی تواند به هدف خود برسد ، گیج کننده است.

اگرچه بیماری همه گیر ویروس کرونا به کاهش تولید گازهای گلخانه ای کمک کرده است ، اما آلتمایر گفت که هدف حتی در صورت عدم کاهش فعالیت اقتصادی به دلیل محاصره ، به هر حال محقق خواهد شد.

به طور جداگانه ، دولت آلمان روز چهارشنبه توافق کرد که سهم سوخت های تجدیدپذیر در بخش حمل و نقل را تا دهه آینده به 28 درصد برساند – هدف تعیین شده توسط اتحادیه اروپا به طور کلی. انتشار گازهای گلخانه ای در بخش حمل و نقل آلمان از سال 1990 به بعد کاهش نیافته است و اتومبیل ها در جاده ها حرکت می کنند و از اثر موتورهای کارآمدتر پیشی می گیرند.

طرح دولت ، که باید توسط مجلس تصویب شود ، شامل مشوق هایی برای استفاده از اتومبیل های برقی ، هیدروژن و سوخت های زیستی تولید شده از منابع تجدیدپذیر است.


شرکت های هواپیمایی باید تا سال 2030 حداقل 2٪ نفت سفید مصنوعی استفاده کنند.

___

پوشش آب و هوایی AP را اینجا دنبال کنید: https://apnews.com/hub/climate


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*