آیا هنوز هم پرواز در طی یک بیماری همه گیر ایمن است؟


متخصصان بهداشت عمومی می گویند ماندن در خانه برای محافظت از خود و دیگران در برابر عفونت بهتر است. اما اگر به فکر پرواز برای تعطیلات هستید ، باید بدانید که چه انتظاری باید داشته باشید.

پروازها شلوغ تر شده و شرکت های هواپیمایی بیشتری قصد دارند مسدود کردن صندلی ها را متوقف کنند تا تعداد فزاینده ای که دوباره سوار می شوند را در خود جای دهند.

از اول دسامبر ، Southwest به یونایتد و ایالات متحده خواهد پیوست و اجازه می دهد تمام صندلی های هواپیما فروخته شود. JetBlue تعداد صندلی های مسدود شده را کاهش می دهد و – همراه با دلتا و آلاسکا – قصد دارد همه محدودیت ها را در سال آینده لغو کند.

این شرکت هواپیمایی با استناد به گزارشی که بودجه خود را تأمین کرد ، گفت که پرواز آن ایمن است و نشان می دهد اگر همه از ماسک استفاده کنند ، خطر انتشار ویروس در هواپیما بسیار کم است ، زیرا هواپیماها از تهویه مناسب و فیلترهای هوا قوی برخوردار هستند.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده خاطرنشان می کند که نشستن 6 فوت دور از دیگران – گاهی اوقات ساعتها – هنوز هم می تواند خطر عفونت را افزایش دهد. و اگرچه شرکت های هواپیمایی هنوز مسافران را ملزم به ماسک زدن می کنند ، اما هیچ تضمینی برای رعایت همه افراد نیست. بیش از 1000 نفر که از ماسک زدن خودداری کردند توسط شرکت های هواپیمایی ایالات متحده ممنوع شدند.

به یاد داشته باشید که پرواز به معنای گذراندن وقت در خطوط امنیتی فرودگاه ها و مناطق بندری است ، جایی که می توانید از نزدیک با دیگران تماس بگیرید.


CDC در به روزرسانی سفر ماه اکتبر ، بر اهمیت استفاده از ماسک تأکید کرده و بررسی عفونت در ناحیه ای را که به آن سفر می کنید ، توصیه کرده است.

___

AP به س questionsالات شما در مورد ویروس کرونا در این مجموعه پاسخ می دهد. آنها را به آدرس: [email protected] بفرستید.

سوالات ویروسی قبلی را بخوانید:

آیا اگر 6 فوت از دیگران فاصله داشته باشم باید ماسک بزنم؟

آیا اقامت در هتل ها در هنگام شیوع بیماری بی خطر است؟

آیا هوا بر شیوع ویروس کرونا در خارج تأثیر دارد؟


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*