استخوان هایی که به دوران یخبندان در حیاط پشتی لاس وگاس برمی گردند


لاس وگاس (AP) – یک زوج در لاس وگاس گفتند پس از اینکه تیم های ساختمانی مجموعه ای از استخوان ها را کشف کردند که مربوط به جدیدترین عصر یخبندان زمین است ، باید برای ادامه ساخت استخر خود صبر کنند.

مت پرکینز و همسرش که به تازگی از ایالت واشنگتن به خانه ای تازه ساخته شده در نوادا نقل مکان کرده اند ، گفتند که پلیس و بازرسان صحنه جنایت روز دوشنبه در خانه آنها حاضر شدند تا استخوان ها را تجزیه و تحلیل کنند.

پرکینز به تلویزیون KTNV گفت: “مرد استخر گفت که برای بررسی استخر می آید.” “ما تصور می کنیم که این طبیعی بوده است ، ما بیدار می شویم که او مقابل پلیس است.”


سازندگان استخر استخوان ها را در حدود 1.5 متری زیر زمین پیدا کردند. پس از تحقیقات ، پلیس گفت که استخوان ها متعلق به یک مرد نبوده و نگرانی نیروهای انتظامی را ابراز نکرده است.

جوشوا بوند ، مدیر مرکز تحقیقات نوادا گفت که عمر استخوان ها بین 6000 تا 14000 سال بوده و استخوان های یک اسب یا یک پستاندار بزرگ مشابه است.

بونده گفت منطقه ای که آنها کشف شده اند توسط چشمه های طبیعی تأمین می شود و حدود 14000 سال پیش به عنوان محلی برای آبیاری حیات وحش در صحرای خشک موهاوی خدمت کرده است.

این کشف در حیاط پشتی در نزدیکی بنای یادبود ملی تخت های فسیلی در Thule Springs است ، جایی که قبلاً فسیل های نادری مانند ماموت ها پیدا شده بود.

بوند گفت: “اگر مردم در حیاط خانه خود مشغول حفاری هستند ، تعجب آور نیست كه به چیزی برخورد كنند.” وی همچنین اشاره کرد که قوانینی در ایالات متحده وجود دارد که نشان می دهد فسیل ها به صاحبان املاک تعلق دارند.

اکنون پرکینز در حال تصمیم گیری است که چگونه بهترین فسیل را حفظ کند.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*