انگلستان در حال بررسی واکنشهای آلرژیک احتمالی نسبت به شلیک COVID-19 است


لندن (AP) – تنظیم کننده های انگلیس روز چهارشنبه گفتند که افرادی که “سابقه قابل توجهی” از واکنش های آلرژیک دارند ، نباید واکسن جدید Pfizer-BioNTech را هنگام بررسی دو عارضه جانبی که در روز اول یک عظیم رخ داده است ، دریافت نکنند. واکسیناسیون در کشور .

پروفسور استفان پویز ، مدیر پزشکی ملی سرویس بهداشت ملی در انگلیس ، گفت كه مقامات بهداشتی طبق توصیه آژانس تنظیم محصولات پزشکی و بهداشتی در حال انجام هستند.

پاویس در بیانیه ای گفت: “همانطور که برای واکسن های جدید مرسوم است ، MHRA با احتیاط توصیه می کند افرادی که سابقه قابل توجهی از واکنش های آلرژیک دارند ، این واکسیناسیون را دریافت نکنند ، زیرا دیروز دو نفر با سابقه واکنش های آلرژیک قابل توجهی واکنش نشان دادند.” هر دو در حال بهبودی هستند.

این اظهارات زمانی مطرح شد که دکتر جون راین ، رئیس MHRA ، به یک کمیته پارلمانی گفت که تنظیم کنندگان گزارش هایی از دو واکنش آلرژیک به واکسن دریافت کرده اند.


وی گفت: “ما از بسیاری از آزمایشات بالینی گسترده می دانیم که این یک عملکرد نیست.” وی افزود: “اما اگر ما نیاز به تقویت توصیه های خود داشته باشیم ، پس از داشتن این تجربه با گروه های آسیب پذیر ، گروه هایی كه به عنوان اولویت انتخاب شده اند ، بلافاصله آن مشاوره را می گیریم.

اظهارات راین به عنوان بخشی از یک بحث کلی در مورد چگونگی ادامه نظارت آژانس وی بر روی افرادی که واکسن دریافت می کنند ، ارائه شد که هفته گذشته برای استفاده اضطراری تصویب شد.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*