بابکت در آتش سوزی کالیفرنیا سوخت


SAN DIEGO (AP) – روز سه شنبه در سن دیگو اعلام شد ، یک بابکت جوان که در آتش سوزی جنگل در جنوب کالیفرنیا به شدت سوخته بود ، دوباره به طبیعت رها می شود.

این زن 7-9 ماهه روز سه شنبه از مرکز حیات وحش گروه رامونا برده شد.

در بیانیه جامعه انسانی آمده است که یکی از کارمندان وزارت امور خارجه ماهی و حیات وحش او را به منطقه ای خارج از محل آتش سوزی منتقل کرده است ، که به گفته زیست شناسان “منابع غنی آب و غذا” دارد.

این آتش سوزی در ماه سپتامبر در حوالی شهر کوچک یوکیاپا در شهرستان سن برناردینو رخ داد. این وسیله توسط یک وسیله تولید مواد شیمیایی که یک زن و شوهر به عنوان یک مهمانی آشکارکننده جنسیت استفاده می کردند ، آغاز شد. این آتش سوزی باعث تخریب چندین خانه و کشته شدن یک آتش نشان در جنگل ملی سن برناردینو شد.


این گربه در 13 اکتبر توسط زنی در حال راه رفتن سگهایش کشف شد. این انجمن انسانی گفت: این گربه لاغر از نظر سوختگی تحت درمان قرار گرفت ، بعضی از آنها آلوده بودند و آنقدر خوب عمل کرد که اندازه آن دو برابر شد و به بیش از 9 پوند (4.1 پوند) در ماه رسید و در عرض هفت هفته به طور کامل بهبود یافت.

اندی بلو ، مدیر دانشگاه در مرکز حیات وحش رامونا گفت: “به همین دلیل ما برای هر بیمار که از درهای ما عبور می کند بسیار سخت کار می کنیم – بنابراین آنها می توانند به طبیعت برگردند و در زیستگاه طبیعی خود رشد کنند.” ، در یک بیانیه. “این جنگنده كوچك از ناتوانی ناشی از سوختگی شدید به یك شكارگر بی رحم كه قادر به بهبودی در طبیعت است تبدیل شد. ما هیجان زده هستیم! “


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*