با پایان دوره ماسک ، اورگان با حاکمیت مداوم روند را تغییر می دهد


پورتلند، اورگان. (AP) – در حالی که ایالات در این کشور محدودیت های COVID-19 را لغو می کنند ، Oregon آماده است تا در جهت مخالف حرکت کند – و بسیاری از ساکنان از این موضوع عصبانی هستند.

یک مقام ارشد بهداشت در حال بررسی مواردی است که نیاز به ماسک و فاصله اجتماعی را برای همه مشاغل در این ایالت دارد.

این پیشنهاد قوانین را تا زمانی که “دیگر برای مقابله با اثرات همه گیر محل کار مورد نیاز نباشد” به اجرا در خواهد آورد.

مایکل وود ، یک مدیر در وزارت امور خارجه ایمنی و بهداشت کار ، گفت که این اقدام برای رسیدگی به جنبه های فنی قانون ایالتی که به قانون “دائمی” برای جلوگیری از انقضا محدودیت های فعلی نیاز دارد ، ضروری است.


وی گفت: “ما هنوز از جنگل خارج نشده ایم.”

اما این ایده سیل پاسخ های عصبانی را برانگیخت و همه ، از والدین گرفته تا معلمان گرفته تا صاحبان مشاغل و کارمندان ، گریه می کردند که دولت از آن عبور می کند.

آژانس وود با ثبت ركوردي از نظرات عمومي كه عمدتاً انتقادي بود ، دريافت كرد و تقريباً 60،000 نفر از ساكنان دادخواستي را عليه اين طرح امضا كردند.

مخالفان همچنین ناراحت هستند که مقامات دولتی نمی گویند که میزان ابتلا به COVID-19 در اورگان چقدر کم است و یا چه تعداد از افراد برای افزایش تقاضا در ایالتی که قبلاً سخت ترین اقدامات ایمنی را انجام داده است ، باید واکسینه شوند.

“چه زمانی ماسک ها اضافی می شوند؟” به ویژه اکنون که واکسن چند روزی نمانده است تا در دسترس همه باشد ، این دستورات به چه تحقیقاتی اعتماد می کنند؟ “كیم تاچر ، سناتور ایالتی ، یك جمهوری خواه از قیصر ، نزدیكی پایتخت ایالت ، گفت:” مشاغل مجبور بودند بیشتر سال “پلیس نقابدار” را بازی كنند. آنها دیگر مطمئناً جریمه نخواهند شد.

وود گفت که او در حال بررسی همه بررسی ها بود تا ببیند آیا قبل از تصمیم نهایی تا 4 مه ، هنگام لغو قوانین فعلی ، به تغییراتی نیاز است.

اورگان ، یک ایالت آبی ، در میان کسانی است که با شدیدترین محدودیت COVID-19 در کشور روبرو شده است و اکنون با در دسترس قرار گرفتن واکسن ها در بیشتر کشورها ، در تضاد است.

حداقل شش ایالت – آلاباما ، آیووا ، می سی سی پی ، مونتانا ، داکوتای شمالی و تگزاس – این احکام را لغو کرده اند و برخی هرگز آنها را اجرا نکرده اند. در تگزاس ، ماه گذشته این تجارت 100٪ ظرفیت خود را بازگشایی کرد.

در ژانویه ، ویرجینیا اولین کسی بود که مقررات دائمی ایمنی و بهداشت شغلی COVID-19 را معرفی کرد.

رالف نورتم ، فرماندار دموکرات پس از اعلام این خبر گفت: “در حالی که سرانجام پایان این همه گیری قابل مشاهده است ، ویروس هنوز در حال گسترش است – و اکنون زمان آن نیست که از اقدامات احتیاطی دست بکشید.”

علاوه بر نیاز به ماسک و مسافت ، پیشنهاد اورگان همچنین شامل قوانین محرمانه محل کار در مورد جریان هوا ، تهویه ، اعلان شیوع به کارمندان و پروتکل های بهداشتی است.

این پیوند به اقدامات انفرادی صادر شده توسط فرماندار دموکرات کیت براون ، با استفاده از اعلامیه اضطراری نیاز به ماسکهای عمومی در سراسر کشور – و حتی در خارج از کشور در صورت عدم مسافت 1.83 متر – امکان پذیر نیست – و آستانه های سخت و جانبی منطقه را برای بسته شدن یک تجارت فراهم می کند یا وقتی تعداد موارد بالاتر از حد معینی می رود ، ظرفیت را کاهش می دهیم.

در حال حاضر ، بیش از یک سوم شهرستانهای اورگان به اجتماعات اجتماعی شش نفره در محیط داخلی محدود شده اند و حداکثر اشغال در اتاق های ناهار خوری ، سرگرمی های داخل سالن و سالن های ورزشی 25 درصد ظرفیت یا 50 نفر است که هر کدام کمتر باشد. و بسیاری از مدارس پس از یک سال آموزش آنلاین اکنون در حال بازگشایی هستند.

وود گفت: قانون محل کار “تحت تأثیر همه گیری است و لغو خواهد شد.”

وی با استناد به دستورات اجرایی براون گفت: “اما ممکن است لازم نباشد در زمان دقیق برداشته شدن وضعیت اضطراری از بین برود.”

در پس زمینه ناامیدی ها و محرومیت های همه گیر ، این موضوع توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. دادخواست change.org مخالف این قانون نزدیک به 60،000 امضا به دست آورد و در شبکه های اجتماعی گسترش یافت و علاقه بیشتری به این پیشنهاد داشت. بیش از 5000 نظر عمومی برای آژانس ارسال شد و رکورد قبلی آن را که 1100 بود شکست.

وود گفت: “بیشتر نظرات با کل مفهوم محدودیت COVID-19 خصمانه بود.” “بیشتر نظرات در متن” شما هرگز نباید کاری می کردید “بود.”

جاستین اسپولدینگ ، پزشک م Instituteسسه کاتاراکت و لیزر در اورگان جنوبی ، از جمله کسانی بود که در اظهارنظرهای عمومی نسبت به این پیشنهاد ابراز نگرانی کرد.

“من این دستورالعمل های جدید تجاری را درک نمی کنم. “اگر آنها را عملیاتی کنیم ، فقط به کاهشی رکود اخیر در تجارت ادامه خواهیم داد.” “ما بخش بزرگی از بیمارانی داریم که تمایل (یا) خصمانه ای با این دستورالعمل ها ندارند و اگر آنها را دائمی کنیم ، این فقط بدتر خواهد شد.”

از نظر تاچر ، قانونگذار ایالتی GOP ، نگران کننده ترین قسمت “عدم وضوح OSHA” هنگام لغو قوانین است.

مقامات گفتند که آنها قصد دارند این قانون را لغو کنند و این تصمیم براساس ترکیبی از عوامل مختلف ، از جمله تعداد موارد ، میزان واکسیناسیون ، شدت پرونده و مشاوره مقام بهداشت در اورگان اتخاذ خواهد شد.

وود گفت: “این ارزیابی دشواری است که ما این کار را انجام دهیم و من می گویم که انجام آن از قبل غیرممکن است.”

کلاین یکی از اعضای Associated Press Corps / Report for the America Statehouse News Initiative است. گزارش برای آمریکا یک برنامه ملی غیر انتفاعی است که روزنامه نگاران را در اتاق خبرهای محلی قرار می دهد تا در مورد مسائل نامشخص گزارش دهند.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*