بک لینک چیست و چطور ساخته می شود؟

بسیاری از مشتریان ما همواره این سوال را مطرح می کنند که مدت زمان نتیجه دادن بکلینک ها پس از خريد بك لينك چقدر بوده و ما باید برای چه مدت از شما بک لینک خریداری نماییم؟ پس تا آخر با ما همراه باشید تا بتونین از خطرات پی بی ان و خشم گوگل در امان باشید. حال اینکه کدام یک از این نوع سایت ها بک لینک مناسبتری را به سایت ما میدهند بحثی است که شاید با شناخت بیشتر این نوع سایت ها و نوع پیجی که لینک ما در آنها قرار می گیرد بتوان به نتیجه رسید. حتما پیش از خرید بک لینک pbn و pdn اقدام به لینک سازی در شبکه های اجتماعی و منابع معتبر کرده باشید. از فصل اول این راهنما، چندین بار به اهمیت مرحله پی گیری اشاره کرده ایم. در واقع بک لینک پی بی ان یک بک لینک در شبکه ی چند لایه است که اعتبار بالایی را به سایت شما خواهد داد. شما باید سعی کنید تا جایی که می توانید جزئی ترین اطلاعات فرد یا وب سایتی که در فهرست قرار می دهید را در محتوای خود وارد کنید. حداکثر سه لینک به یک وب سایت می توانید در هر فایل قرار دهید که بایستی به یک دامنه وب سایت باشد.

چیزی که داده ها نشان می دهد این است که برای رتبه بندی این کلمه کلیدی به تقریباً 135 دامنه منقضی شده نیاز خواهیم داشت. درست مانند کسی که برای این که کامپیوترش خراب نشود آن را روشن نمی کند و سعی می کند از آن استفاده نکند! مهم است که بک لینک ها از سایت های معتبر دریافت شوند و همچنین داخل متن باشند که به آن contextual گویند. ۱. افزایش چشمگیر لینکهای بیکیفیت به یه سایت و افت رتبه بندی اون سایت در گوگل ثابت میکنه که به شدت نیاز به disavow tool برای برطرف کردن این لینکهای خطرناک داره. بنابراین disavow tool به میدان میاد و به وبمسترها کمک میکنه تا کنترل بیشتری روی لینکهای موجود در وبسایت خودشون داشته باشن. البته منطقی که گوگل دنبال میکنه رو باید در نظر بگیریم و اون اینه که چون شما محتوای باکیفیت تولید میکنید پس باید از سمت وب سایت های غریبه و خارجی لینک بشین نه اینکه خودتون برای خودتون از طریق شبکهای از وبلاگ ها لینک بسازین!

پس در این صورت هرچقدر گوگل زیرکتر میشه و تکنولوژی پیشرفتهتری علیه تکنیکهای هرزنامهای به کار میگیره، استفاده موفقیتآمیز پی بی ان ها برای اونهایی که سئو با کلاه سیاه انجام میدهند هم سختتر و سختتر میشه البته هنوزهم هستند کسایی که با استفاده از پی بی ان برای خودشون ترافیک کسب میکنند ولی در کل کار پرخطری شده و به سادگی قبل نیست. همین توجه گوگل به Anchor Text موجب شد تا مدیران وب سایت ها تمام بک لینک های خود را با عبارات هدف ایجاد کنند. همۀ این ها را گفتیم تا بگوئیم از روش وبلاگ نویسی مهمان نباید تنها برای ساخت بک لینک استفاده شود چرا که گوگل در پیدا کردن لینک های بی کیفیت و کم ارزش بسیار دقیق شده است. قبل از این که به معرفی این سایت ها بپردازیم، اگر یادتان باشد در این نوشته یادآور شدیم که بکلینک کامنت ها معمولا به شکل نوفالو بوده و شکار آن ها کار پیچیده ای است.

اگر سوال خاصی در این زمینه داشتید یا نیاز به اضافه کردن توضیحاتی داشتید، از قسمت تماس با من می توانید اقدام کنید. در حالیکه این روش از تولید محتوا، راهی مناسب برای ساخت بک لینک های با کیفیت است، اما از آنجاییکه چنین مطلبی افراد معتبر و خاصی را هدف گرفته است نمی توان انتظار تعداد زیادی بک لینک را داشت. اما متأسفانه عیب این معیار این است که کیفیت لینک را اندازه گیری نمیکند، بلکه تنها کمیت آنرا میسنجد. اینترنت پُر از لینک های شکسته و خراب است. لطفا هرکدام از آنها را پیدا کردید سریعا لینک مربوطه را حذف نکنید. از آن جا که ساخت بک لینک به روشی محبوب برای افزایش رتبه­ ی سئو سایت تبدیل شده است، گوگل نحوه­ی طبقه بندی بک لینک ها و تأثیر آن ها در رتبه بندی سئو را تغییر داده است. تا به حال پست های زیادی از بک لینک رایگان ایرانی و خارجی در سری های مختلف منتشر شده که شما می توانید از طریق لینک بک لینک تمامی آنها را مشاهده نماید. احتمالاً نمونه هایی از این نوع محتوا را مشاهده کرده اید. ما افراد بسیاری را بدین صورت مشاهده نموده ایم و این پدیده خود از اهمیت فوق العاده سئو خارجی در سئو و بهینه سازی حکایت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*