در اولین مورد گزارش شده از نوع ویروسی در ایالات متحده ، سابقه سفر وجود ندارد


دنور (AP) – یک مقام کلرادو که اولین فرد گزارش شده در ایالات متحده است که دارای نوع COVID-19 است ، که در انگلیس توزیع می شود ، سفر نکرده است ، مقامات بهداشت روز دوشنبه گفتند ، س aboutالات زیادی در مورد چگونگی یک سویه جدید ایجاد کرد در کوههای راکی ​​ظاهر شد

انتظار می رفت مقامات کلرادو جزئیات بیشتری را در یک کنفرانس خبری روز چهارشنبه در مورد چگونگی پایین آمدن این جوان 20 ساله از یک منطقه عمدتا روستایی با دشت های نوردی در لبه مترو دنور ارائه دهند.

در حال حاضر ، این گزینه هنوز در ایالات متحده نادر است ، اما کمبود سابقه سفر در مورد اول به معنای گسترش است ، احتمالاً توسط گردشگران انگلیس در ماه نوامبر یا دسامبر یادآوری می شود ، دانشمند Trevor Bedford ، که در حال مطالعه شیوع COVID-19 در است ، گفت: مرکز تحقیقات سرطان فرد هاچینسون در سیاتل.

بدفورد گفت: “اکنون من نگران هستم که یک موج بهاری جدید ایجاد شود.” “این یک مسابقه با واکسن است ، اما اکنون ویروس کمی سریعتر است.”


مقامات بهداشت ایالتی گفتند که این مرد در جنوب شرقی دنور در شهرستان البرت در انزوا است. شهرستان البرت یک منطقه عمدتا روستایی است و دارای دشتهای گردشی در انتهای مترو دنور است که شامل بخشی از ایالت بین ایالتی 70 ، بزرگراه اصلی ایالت شرقی-غربی است.

طبق گفته دواین اسمیت ، مدیر بهداشت عمومی در شهرستان البرت ، کلرادو سیاست گفت که پرونده دوم ادعایی در این ایالت وجود دارد. هر دو در جامعه شهرستان البرت در سیملا کار می کردند. ساکنان این شهرستان نیز نیستند – امکان گسترش گزینه در سراسر کشور را گسترش می دهند.

دانشمندان در انگلستان بر این باورند که این نوع نسبت به سویه های شناسایی شده قبلی مسری تر است. به گفته مقامات بهداشتی کلرادو ، واکسنهایی که اکنون تزریق می شوند علیه این گزینه موثر هستند.

بدفورد با بیان اینکه “قابل حمل بودن خوب نیست” ، افزود: این گزینه کنترل همه گیر را دشوارتر می کند.

مشخص نیست که چرا به نظر می رسد گزینه سریعتر در حال گسترش است. براساس گزارش های بهداشت عمومی انگلستان ، وی دارای تعداد غیرمعمول زیادی تغییرات ژنتیکی یا جهش ، به ویژه در مناطقی است که پروتئین اسپایک را تحت تأثیر قرار می دهند.

و گزینه عجیب و غریب است: نتواند یکی از سه هدف را در آزمایش PCR روشن کند ، این امر دانشمندان در انگلیس را آسان تر می کند که عفونت های متغیر را با ویروس کرونا ویروس مشترک مقایسه و مقایسه کنند. تا کنون ، آنها تفاوت قابل توجهی در بستری شدن در بیمارستان یا مرگ و میر پیدا نکرده اند.

بدفورد گفت ، بهداشت عمومی در انگلیس برای این کار قابل ستایش است و ایالات متحده برای دستیابی به چیزی مشابه به دلیل سیستم چند منظوره بهداشت و درمان در ایالات متحده تلاش خواهد کرد.

وی گفت: “شما در کشورهای مختلف دانشگاهی و بهداشت عمومی خواهید داشت که به تنهایی تحصیل می کنند.” “تصور نمی کنم بتوانم در مقیاس ملی کاری منظم انجام دهم.”

آزمایشگاه ایالتی کلرادو نوع ویروس را تأیید کرد و به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها اطلاع داده شد. فرماندار جارد پولیس این پرونده را روز سه شنبه اعلام کرد و به تلاش برای واکسیناسیون آمریکایی ها فوریت بخشید.

مقامات بهداشت عمومی در حال بررسی سایر موارد احتمالی و پیگیری تماس ها برای تعیین گسترش گزینه در سراسر کشور هستند.

“چیزهای زیادی وجود دارد که ما در مورد این نسخه جدید COVID-19 نمی دانیم ، اما دانشمندان در انگلیس به دنیا هشدار می دهند که به طور قابل توجهی مسری تر است. پولیس گفت: “سلامت و ایمنی کلرادان اولویت اصلی ما است و ما از نزدیک این مورد و همچنین تمام شاخص های COVID-19 را رصد خواهیم کرد.”

کشف نسخه جدید CDC را بر آن داشت تا قوانین جدید کریسمس را برای مسافرانی که از انگلستان به ایالات متحده می رسند ، وضع کند و آنها را ملزم به اثبات آزمایش منفی COVID-19 کند.

نگرانی ها در مورد نسخه قبل از آخر هفته قبل از کریسمس افزایش می یابد ، زمانی که نخست وزیر انگلیس گفت که ویروس کرونا ویروس جدید به راحتی نسبت به نژاد قبلی گسترش می یابد و به سرعت در انگلستان در حال حرکت است. اولین نوع ملت در جنوب شرقی انگلیس شناسایی شده است.

ده ها کشور پرواز از انگلستان را ممنوع کرده اند و جنوب انگلیس تحت تدابیر شدید مسدود کننده قرار گرفته است. دانشمندان می گویند جای نگرانی وجود دارد ، اما سویه های جدید نباید نگران کننده باشند.

ژاپن روز دوشنبه اعلام کرد که برای جلوگیری از فشار جدید ، کلیه خارجی ها را ممنوع می کند.

انواع جدید ویروس کرونا تقریباً از زمان کشف ویروس در چین تقریباً یک سال پیش مشاهده شده است. معمولاً ویروس ها با تکثیر و حرکت در میان جمعیت ، دچار تغییرات جزئی می شوند. اصلاحات اندک ، نحوه پیگیری دانشمندان از انتشار ویروس از یک مکان به مکان دیگر است.

اما اگر ویروس جهش های قابل توجهی داشته باشد ، یک نگرانی این است که واکسن های فعلی ممکن است دیگر از همان محافظت برخوردار نباشند. اگرچه ممکن است به مرور زمان این مورد در ویروس کرونا مشاهده شود ، اما کارشناسان معتقدند که آنها اعتقاد ندارند که این مورد در مورد آخرین نسخه وجود دارد.

نوع آن با انگلستان ، معروف به B.1.1.7 ، در کانادا ، ایتالیا ، هند و امارات متحده عربی نیز یافت شده است.

آفریقای جنوبی همچنین نسخه بسیار مسری COVID-19 را کشف کرده است که آخرین جهش در موارد تأیید شده ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در این کشور را موجب می شود. به گفته مقامات بهداشتی و دانشمندان پیشگام استراتژی ویروس این کشور ، این نوع که به 501.V2 معروف است ، در میان عفونت های تازه تأیید شده در آفریقای جنوبی غالب است.

___

کارلا ک. جانسون ، نویسنده پزشکی AP ، از ایالت واشنگتن در این کار مشارکت داشت.

___

نیبرگ یکی از اعضای Associated Press Corps / Report for the America Statehouse News Initiative است. Report for America یک برنامه غیرانتفاعی ملی است که روزنامه نگاران را در اتاق خبرهای محلی قرار می دهد تا در مورد مسائل نامشخص گزارش دهند.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*