در حیاط پشت CDC ، بحث در مورد بازسازی یک مدرسه کارشناسان را از هم جدا می کند


درست در مسیری از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده ، در یک جامعه با حضور متخصصان بهداشت محلی ، سیستم مدرسه ای در دکاتور ، جورجیا ، در زمینه از سرگیری کارهای میدانی در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا تخصص کافی ندارد.

ده ها نفر از متخصصان بهداشت عمومی و پزشکان از حومه ثروتمند و لیبرال سیاسی آتلانتا تصمیم گرفته اند که بهترین کار برای مدارس کودکان خودشان است.

یک پزشک فوریت های پزشکی گفت که برنامه های اولیه برای از سرگیری بیش از 5000 دانش آموز در این منطقه به اندازه کافی ایمن نیستند. یک متخصص اطفال که کارهای اپیدمیولوژیکی را برای CDC انجام می دهد از تأخیر حمایت می کند. برخی دیگر ، از جمله تلاش های CDC برای واکسیناسیون علیه COVID-19 ، می گویند این منطقه می تواند دانش آموزان را با خیال راحت به کلاس های درس برگرداند – و این امر رشد و سلامت روان آنها را به خطر نمی اندازد.

رئیس دیوید داد گفت: “چالش برای من این بود که سعی کنم تمام مواردی را که هم توسط متخصصان و هم از افراد غیر متخصص به من گفته می شود ، بسنجم تا بهترین تصمیم را بگیریم.” “و این همان چیزی است که من با آن دست و پنجه نرم کردم ، و من مطمئنم که روسای دیگر نیز هستم.”

هر طرف معتقد است که داده ها و علوم از نقطه نظرات آنها در بحث بازسازی مدارس حمایت می کنند ، مدارسی که گاهی اوقات به شیشه تبدیل می شوند. تقسیم بندی در دکاتور چالش هایی را نشان می دهد که مدارس آمریکایی – بسیاری از جوامع فاقد تجربه کافی – در ارزیابی ایمن با آن روبرو شده اند.


مقامات بهداشتی می گویند شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد کودکان عامل اصلی ارتباط با جامعه نیستند و در صورت وجود ماسک ، فاصله اجتماعی و پیگیری تماس ، انتقال در مدارس نسبتاً کم است. CDC می گوید برای گشودن مدارس به طور ایمن ، آنها و جوامع اطراف باید اقدامات پیشگیرانه انجام دهند.

هلو گفت ، بدون دستورالعمل های ویژه بازگشایی رهبران فدرال و ایالت ، مدیران مدارس باید اپیدمیولوژیست آماتور می شدند.

هنگامی که او برای اولین بار با CDC و سایر متخصصان مشورت خصوصی داشت – که به گفته وی در این مرحله از روند کار به دلیل سیاسی بودن پاسخ همه گیری ، علنی صحبت نخواهد کرد – مردم او را به عدم شفافیت متهم کردند. هنگامی که وی برنامه هایی را برای افتتاح در پاییز ارائه داد ، برخی از والدین و معلمان س questionال کردند که آیا این کار بی خطر است و از کدام شاخص های ویروس استفاده می شود؟ هنگامی که او ترمز را برای بازگشایی فشار داد ، والدین دیگر عصبانی شدند و از تغییر ناگهانی یا اینکه چگونه نمی توان یادگیری مجازی را حفظ کرد ، شکایت داشتند.

تیفانی تسفامیچل ، پدر و مادری تنها که بودجه خود را برای انتقال به دکاتور به دلیل نگهداری از مدارس بسیار زیاد کرد ، از اینکه دختر تازه واردش مجبور شد از طریق آموزش از راه دور مبارزه کند ناراحت بود ، در حالی که همسایگان به دلیل ترس از انتشار ویروس ، به باز شدن مدارس اعتراض کردند. ، اما خلاف افتتاح مشاغل نیست.

وی گفت: “چرا آنها در اینجا با تابلوهایی اعتراض به رستوران ها ندارند ، اگر واقعاً منظورشان این است؟”

سرانجام ، هلو از یک کمیته غول پیکر داوطلب – که بسیاری از آنها دارای تخصص بودند ، اگرچه لازم نیست – از آنها خواست تا توصیه هایی از جمله بازگشایی پارامترها و پروتکل ها برای محدود کردن شیوع ویروس در کلاس ها را ارائه دهند.

وی سپس در مورد طرحی جدید برای ژانویه تصمیم گرفت: دانش آموزان از هفت مدرسه ابتدایی می توانند برگردند ، در گروه های 15 نفره یا کمتر بمانند و فقط صبح ها شرکت می کنند تا از کابوس تدارکاتی جمعیت ناهار در معرض دید جلوگیری کنند. دانش آموزان بزرگتر دور می مانند زیرا صف آرایی در گروههای کوچک بسیار دشوار است.

برخی از کارکنان CDC و سایر متخصصان بهداشت با مخالفت در این قسمت ، در نامه ای به یک وب سایت خبری جامعه مبنی بر اینکه یادگیری شخصی ایمن برای دانشجویان مسن تر امکان پذیر است ، با استفاده از اقدامات احتیاطی غیر از گروه همبستگی ، و کسانی که تصمیم می گیرند ، شواهد انتقال ویروس را به اشتباه خوانده اند مدارس یک پزشک بیمارستان که بیماران COVID-19 را معالجه می کند به نامه خود اعتراض کرده و هشدار داده است که از سرگیری اقدامات در صورت افزایش موارد غیرمسئولانه است.

بینش های تخصصی والد کری لودلام را بر آن داشت تا در موضع خود تجدید نظر کند.

“من فکر می کنم چنین نامه هایی بسیار قدرتمند هستند زیرا شما فکر می کنید احساس صریحی ندارید و سپس نامه ای را با همه این متخصصان می خوانید. … و شما مثل این هستید: “خوب ، نظر آنها با نظر من متفاوت است. آیا در تمام مدت اشتباه نکرده ام؟ گفت لودلوم.

او تمایل داشت دانش آموزان میانی خود را در یادگیری از راه دور نگه دارد ، تا حدی به دلیل اینکه اختلال خودایمنی باعث افزایش آسیب پذیری وی شد. اما وی گفت كه آموختن بیشتر در مورد اوضاع در خانواده های دیگر و چالش های تحصیلی او را متقاعد كرد كه حداقل باید به والدین انتخاب یادگیری حضوری داده شود.

بدون آن ، برخی از خانواده ها به مدارس خصوصی یا حومه دیگر که کلاسهای خصوصی برگزار می کردند نقل مکان کردند. فرماندار جمهوری خواه برایان كمپ ، حتی پس از موج تابستان پرونده ها ، رویكرد عمدتا داوطلبانه در اقدامات پیشگیرانه را تشویق كرده و خواستار بازگشایی مدارس شده است.

همسایگان اطراف دکاتور ، با افزایش تنش در جلسات هیئت مدیره مدرسه و در شبکه های اجتماعی ، در یک گفتگوی مودبانه از این مشکل جلوگیری می کنند.

برخی از مفسران بحث را به شدیدترین حد خود رسانده اند و معتقدند که طرفداران از سرگیری تمرین خصوصی در زندگی معلمان قمار به معنای ناامیدکننده عادی بودن خوب هستند ، یا افرادی که اصرار به ادامه یادگیری از راه دور دارند نمی توانند گذشته امتیاز او را درک کنند خانواده های دیگر چقدر دست و پنجه نرم می کنند.

در یک گروه فیس بوکی برای والدین منطقه ، تیراندازی به حدی بد شده است که برخی از کاربران شکایت دارند که پست های آنها توسط کارفرمایان خود به اشتراک گذاشته می شود که سعی در کوچک شمردن آنها دارند.

“این قیاس را به من یادآوری می کند که اگر مورچه های سیاه و مورچه های قرمز را در یک کوزه قرار دهید ، آنها خوب کنار می آیند تا اینکه شیشه را تکان دهید و آن را عقب بگذارید ، و سپس مورچه ها … یکی پس از دیگری به مرگ می روند ، همانطور که بدون اینکه یکبار به این فکر کنم که چه کسی دنیای آنها را به لرزه درآورد ، “سوزان کمپ ، یکی از مدیران این گروه ، به آسوشیتدپرس گفت.

وی احساس نمی كرد كه برنامه ها برای باز كردن منطقه بخصوص برای آسیب پذیرترین دانش آموزان ایمن یا منصفانه است ، اما خصومت روزافزون نیز او را نگران كرده است.

لودلام نگران گفتگوهایی است که هنوز در راه نیست.

پشت صفحه کلیدها و صفحه نمایش هایشان ، “مردم فقط اجازه می دهند آن پرواز کند – فراموش می کنند که در برخی از اوقات جهان عادی می شود و ما یکدیگر را در مدرسه یا استخر یا فروشگاه مواد غذایی می بینیم ، و زمان برای بلند شدن وجود دارد. و صحبت کن. “لودلوم گفت. “و ما مجبور خواهیم بود با مواردی که به یکدیگر گفته ایم و مواردی که به آنها متهم شده ایم روبرو شویم.”

___

لیندسی تانر ، نویسنده پزشکی آسوشیتدپرس ، در این گزارش مشارکت داشته است. فرانکو را در توییتر دنبال کنید http://www.twitter.com/kantele10.
منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*