دومین واکسن علیه COVID-19 که در ایالات متحده آمریکا تأیید شده است ، برای اعزام آماده می شود


واحد زیتون ، خانم. (AP) – کارگران روز یکشنبه بسته بندی دومین واکسن علیه COVID-19 را که در ایالات متحده تأیید شده است ، آغاز کردند ، و این به شدت مورد نیاز در تلاش برای کنترل بیماری همه گیر ویروس کرونا است.

کارمندان یک کارخانه در منطقه ممفیس در برابر واکسنی که توسط Moderna Inc ساخته شده است ، جعبه بسته اند. و م Nationalسسات ملی بهداشت. انتظار می رود عکس های مورد نیاز در روز دوشنبه گرفته شود ، تنها سه روز پس از انتشار مجازات فوری سازمان غذا و دارو.

بعداً در روز یکشنبه ، هیئتی از متخصصان در مورد اینکه چه کسی باید در صف بعدی دوزهای اولیه Moderna و یک واکسن مشابه از Pfizer Inc باشد ، بحث خواهد کرد. عکس های Pfizer برای اولین بار یک هفته پیش ارسال شده و از روز بعد شروع به استفاده کرده و بزرگترین درایو کشور را راه اندازی کرده اند.

متخصصان بهداشت عمومی می گویند این عکسها – و سایر موارد در حال آماده سازی – تنها راه جلوگیری از گسترش وحشی ویروس است. در سراسر کشور ، بیش از 219،000 نفر در روز مثبت به ویروس مبتلا هستند که باعث کشته شدن بیش از 314،000 در ایالات متحده و نزدیک به 1.7 میلیون در سراسر جهان شده است.


عکسهای Pfizer و Moderna که تاکنون ارائه شده اند و طی چند هفته آینده منتشر می شوند ، تقریباً همه به متخصصان مراقبت های بهداشتی و ساکنان خانه های مراقبت طولانی مدت بر اساس توصیه کمیته مشاوره اقدامات ایمن سازی ارائه می شود.

این پنل روز یکشنبه تشکیل می شود تا بحث کند که چه کسی باید دوزهای موجود را بعد از این عکس های اولیه دریافت کند.

تا بهار عکس کافی برای جمعیت وجود نخواهد داشت ، بنابراین دوزها حداقل برای چند ماه آینده توزیع می شود.

اعضای هیئت مدیره “مهمترین کارگران” را در جایگاه بعدی قرار می دهند زیرا افرادی مانند رانندگان اتوبوس ، کارمندان فروشگاه های مواد غذایی و دیگران افرادی هستند که بیشتر به این ویروس آلوده می شوند. اما کارشناسان دیگر می گویند افراد 65 سال به بالا باید در کنار افرادی که دارای شرایط پزشکی خاصی هستند در رده های بعدی قرار بگیرند ، زیرا این آمریکایی ها هستند که با بالاترین میزان می میرند.

مشاوره گروه متخصص تقریباً همیشه توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماریهای ایالات متحده تأیید می شود. CDC هرچه بگوید ، اختلافاتی بین ایالات وجود خواهد داشت ، زیرا وزارت بهداشت آنها ایده های مختلفی در مورد اینکه چه کسی باید به خط مقدم نزدیکتر باشد ، دارد.

واکسن جدید Moderna و تزریق Pfizer-BioNTech به دو دوز با فاصله چند هفته نیاز دارند. دوز دوم باید از همان شرکت اول باشد. به نظر می رسد که هر دو واکسن در مطالعات وسیع ، بسیار ایمن و بسیار محافظت کننده باشند و هنوز ناتمام مانده اند.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*