شات در برابر نوع COVID-19 موثر خواهد بود


لندن (AP) – رئیس داروسازی AstraZeneca ، که در حال تولید واکسن ویروس کرونا است که انتظار می رود این هفته توسط مقامات انگلیس تصویب شود ، روز یکشنبه گفت که محققان معتقدند این عکسبرداری در برابر نوع جدید ویروس م beثر است. باعث جهش سریع عفونت ها در انگلستان می شود.

مدیرعامل AstraZeneca ، پاسکال سوریو نیز به ساندی تایمز گفت که محققانی که واکسن وی را تولید می کنند ، فرمول “برنده ای” ارائه داده اند که اعتصاب را به اندازه رقبا موثر می کند.

برخی ابراز نگرانی کرده اند که ممکن است واکسن AstraZeneca ، که با دانشگاه آکسفورد در حال تولید است ، به اندازه Pfizer که قبلاً در انگلیس و سایر کشورها توزیع می شود ، خوب نباشد. نتایج جزئی نشان می دهد که عکس AstraZeneca حدود 70٪ در جلوگیری از عفونت ویروس کرونا موثر است ، در حالی که اثربخشی 95٪ توسط Pfizer و شریک آلمانی آن BioNTech گزارش شده است.

Sorio گفت: “ما فکر می کنیم که فرمول برنده سازی و چگونگی دستیابی به کارآمدی را که بعد از دو دوز با دیگران وجود دارد ، ارائه داده ایم.” “من نمی توانم بیشتر به شما بگویم ، زیرا در برخی موارد ما منتشر خواهیم کرد.”

دولت انگلیس می گوید تنظیم کننده داروی آن در حال بررسی اطلاعات نهایی آزمایشات بالینی در مرحله سوم AstraZeneca Times است و دیگران می گویند چراغ سبز می تواند در روز پنجشنبه روشن شود و واکسن ها در هفته اول به مردم انگلیس شروع می شود. در ژانویه.


سوریوت در پاسخ به سوالی درباره تأثیر واکسن در برابر نوع جدید ویروس کرونا در انگلیس ، گفت: “در حال حاضر ، ما معتقدیم که واکسن باید م remainثر باقی بماند. اما ما نمی توانیم مطمئن باشیم ، بنابراین آن را آزمایش خواهیم کرد. “

مقامات انگلیس نسخه جدید ویروس را مقصر افزایش سطح عفونت در سراسر کشور می دانند. آنها گفتند که این گزینه بسیار قابل حمل تر است ، اما تأکید کردند که هیچ مدرکی مبنی بر بیماری افراد وجود ندارد.

نخست وزیر بوریس جانسون چند روز قبل از کریسمس هشدار فوری برای این گزینه صادر کرد و گفت نسخه جدید ویروس به سرعت در حال گسترش است و برنامه های سفر و جمع آوری باید میلیون ها نفر لغو شود. از آن زمان به بعد ، مقامات مناطق در حال رشد کشور – که حدود 24 میلیون نفر ، یا 43٪ از جمعیت را تحت تأثیر قرار می دهد – در شدیدترین سطح محدودیت ها قرار داده اند.

بسیاری از کشورها به سرعت سفر به انگلیس را ممنوع کردند ، اما از آن زمان موارد گزینه جدید نیز در ده مکان در سراسر جهان گزارش شده است.

مقامات بهداشت عمومی در 24 دسامبر گفتند که بیش از 600000 نفر از دو دوز اول واکسن Pfizer دریافت کرده اند.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*