قاضی به حفر بقایای رئیس جمهور هاردینگ نه گفت


ماریون ، اوهایو (AP) – پس از آنکه قاضی درخواست نبش قبر آنها را رد کرد ، بقایای رئیس جمهور ایالات متحده وارن جی هاردینگ دقیقاً همان جایی که از سال 1927 در آن قرار داشتند باقی خواهد ماند.

نوه رئیس جمهور 29 ام کشور و معشوقش نان بریتون در تلاش برای حفاری بقایای جمهوری خواه از یادبود ریاست جمهوری خود در ماریون ، اوهایو ، نزدیک هاردینگ متولد 1865 به دادگاه رفتند.

جیمز بلاشینگ گفت که او به دنبال فروپاشی هاردینگ به عنوان راهی برای “اثبات اطمینان علمی” است که وی از خویشاوندان خون است.

شاخه ای از خانواده هاردینگ شکایتی را که در ماه مه تنظیم شده بود رد کرد ، زیرا دیگر در بحث شجره نامه بلاژینگ اختلاف نمی کند.


آنها گفتند که آنها قبلاً شواهد DNA را مبنی بر اینکه مادر بلیزینگ ، الیزابت آن بلاژینگ ، دختر هاردینگ و بریتون بوده و باید او را در موزه به رسمیت بشناسند ، قبول کرده اند. هاردینگ فرزند دیگری نداشت.

رابرت فریگل ، قاضی دادگاه خانواده ماریون ، در اوایل ماه نوامبر درخواست بلاینگ را رد کرد و گفت دلیل خوبی برای نبش قبرها وجود ندارد.

قاضی گفت: این فقط “تخریب بی مورد یادبود و زمینه های ایجاد شده برای حفظ رئیس جمهور فقید و شناخت تاریخی وی را ایجاد می کند.”

در سال 2015 ، یک مسابقه بین DNA جیمز بلاینگ و دو نفر از فرزندان هاردینگ باعث شد که AncestryDNA ، بخش آزمایش DNA Ancestry.com ، رابطه خود را با رئیس جمهور رسمی اعلام کند.

در آن زمان ، بلاژینگ به آسوشیتدپرس گفت که خوشحال است. پنج سال بعد ، او به AP میراث مادرش را گفت ، زیرا به نظر می رسد دختر رئیس جمهور آمریكا چیزی بیش از پاورقی در موزه جدید نیست و او برای ارائه جزئیات زندگی وی یا حتی یک تصویر برای نمایش آینده.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*