مدیر آزمایشگاه بیمارستان را مقصر عدم موفقیت در کلینیک باروری می داند


سه سال پس از آنکه مخزن ذخیره سازی از کار افتاد ، هزاران تخم مرغ و جنین منجمد را در یک کلینیک باروری در اوهایو نابود کرد ، مدیر آزمایشگاه سابق وی علت شلوغی کارمندان و مدیران که هشدارهای وی را نادیده گرفتند ، مقصر می داند.

پرونده های قضایی که برای اولین بار در پرونده های قضایی این ماه تشکیل شد ، ادعاهای متعددی را بین بیمارستان های دانشگاه کلیولند و کارمند سابق آنها و وکیل وی در پی داشته است.

اندرو باتناگر ، كه مخازن باروري كلينيك را اداره مي كرد ، در اظهارنامه اي كه به سرعت توسط قاضي پلمپ شد ، گفت كه يك سري اشتباهات اجتناب ناپذير منجر به آسيب رساندن تانك شده است. وی افزود که توسط وکلای بیمارستان تحت فشار قرار گرفت تا جزئیات اشتباه را حفظ کند.


وکلای بیمارستان اظهارات وی را “توهین آمیز ، گمراه کننده و غیرواقعی” خواندند و از دادگاه شمال شرقی اوهایو خواستند تا وکیل باتناجر را از انتشار آنچه محرمانه است متوقف کند. یک قاضی برای رسیدگی به این درخواست جلسه جمعه را تعیین کرده است.

به عقب و جلو ، یکی از آخرین پرونده های قضایی باقی مانده علیه بیمارستان در مورد از بین رفتن بیش از 4000 تخم مرغ و جنین منجمد در مارس 2018 فوران کرد. این شکست و دومین روز در یک کلینیک باروری در سانفرانسیسکو بزرگترین خسارات ثبت شده در ایالات متحده مراكز اطراف كشور را وادار می كند تا رویه های خود را بررسی كنند.

بیمارستان های دانشگاهی در حال حاضر با صدها زوج مستقر شده اند که تخم و جنین خود را در کلینیک ذخیره کرده اند و به دلیل خرابی مخازن بسیار ویران شده اند و این بدان معناست که آنها ممکن است نتوانند از فرزندان خودشان صاحب فرزند شوند. برخی از آنها سالها در تلاش برای باردار شدن بوده اند ، چندین مورد سقط داشته اند و یا تحت درمان سرطانی قرار گرفته اند که باروری آنها را از بین می برد.

تنها چند هفته پس از خراب شدن مخزن ذخیره ، بیمارستان های دانشگاه نامه ای به بیماران خود ارسال كردند كه می گفت این مخزن از هفته ها قبل فعال بوده و شخصی سیستم زنگ خطر را خاموش كرده است كه قرار بود هنگام شروع درجه حرارت كاركنان را هشدار دهد.

سازنده این مخزن که مورد پرونده های قضایی دیگری نیز قرار گرفته است ، گفت که در تحقیقات اولیه نتیجه گیری شد که تجهیزات آن به درستی کار نمی کنند و اقدامات غلطی در کلینیک حومه کلیولند انجام شده است.

در مورد آنچه اتفاق افتاده است چیز دیگری گزارش نشده است زیرا همه شهرک های با خانواده آنها خصوصی هستند و بسیاری از اسناد و مدارک ارائه شده در پرونده های قضایی مهر و موم شده اند.

اما باتناگر ، یکی از چندین کارمند بیمارستان که درگیر پرونده های قضایی بود ، پس از ایجاد اختلاف میان وی و وکلای سابق وی ، که نماینده بیمارستان های دانشگاه نیز بود ، در این ماه نسخه خود را از وقایع به اشتراک گذاشت. وی بیمارستان را متهم کرد که وی را یک قربانی گوسفند ساخته و گفت وکلای وی می خواهند او را از گفتن حقیقت منصرف کنند.

وکیل جدید وی اظهارات عمومی را در شهرستان گیگا انجام می دهد. در بیانیه ای ، باتناگر گفت كه وی در دوره 18 ماهه ریاست خود به مدیران بیمارستان هشدار داده است كه این مركز باروری كمبود نیرو دارد و تعداد زیادی كارگر غیرماهر دارد.

وی گفت که هنگامی که فاجعه در 4 مارس 2018 اتفاق افتاد ، در آزمایشگاه نبود.

به گفته وی ، کارکنان از دستورات وی برای انتقال جنین و تخمک ها به مخزن دیگر در حین نگهداری مخزن اصلی پیروی نکردند و همچنین برای حفظ دمای مناسب مخزن را با نیتروژن مایع پر نکردند.

وکیل باتناگر ، سوبود چاندرا ، گفت که مردم حق دارند بدانند چه اتفاقی افتاده است.

اما وکلای بیمارستان دانشگاه می خواهند چاندرا با تحقیر دادگاه بازداشت شود و گفت که وی اسناد حاوی اطلاعات محرمانه در مورد وکیل موکل را در تلاش برای تأثیرگذاری در هیئت منصفه بالقوه با ادعاهای انفجاری و غیرمستقیم علناً افشا کرد

“واضح است ، این امر در مورد پنهان کردن حقیقت نیست. بلکه این مسئله باید اطمینان حاصل کنیم که هیئت منصفه بی طرف مسئول تعیین حقیقت است – نه سازمان های خبری که با ادعاهای نادرست و غیر واقعی توسط وکیلی که بی شک موکل آن دارای انگیزه های مخفی است ، دامن می زند. “وکلای بیمارستان در دادخواست گفتند.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*