هوای بد دریایی ، پرتاب خدمه SpaceX را به جمعه موکول کرد


،

این یکشنبه ، 18 آوریل 2021 ، عکسی که توسط اسپیس ایکس تهیه شده است ، فضانوردان ناسا ، شین کیمبرو و مگان مک آرتور ، توماس پسکه ، فضانورد آژانس فضایی اروپا و آکیهیکو هوشیده ، فضانورد آژانس هوافضای ژاپن را در حین تمرین لباس در مرکز تمرین کنز ، در کیپ کاناورال ، فلوریدا نشان می دهد. ، برای راه اندازی آنها در روز پنجشنبه ، 22 آوریل.  برای اولین بار ، ناسا به موشک بازیافت شده SpaceX و یک کپسول خدمه اعتماد می کند.  (SpaceX از طریق AP)
این یکشنبه ، 18 آوریل 2021 ، عکسی که توسط اسپیس ایکس تهیه شده است ، فضانوردان ناسا ، شین کیمبرو و مگان مک آرتور ، توماس پسکه ، فضانورد آژانس فضایی اروپا و آکیهیکو هوشیده ، فضانورد آژانس هوافضای ژاپن را در حین تمرین لباس در مرکز تمرین کنز ، در کیپ کاناورال ، فلوریدا نشان می دهد. ، برای راه اندازی آنها در روز پنجشنبه ، 22 آوریل. برای اولین بار ، ناسا به موشک بازیافت شده SpaceX و یک کپسول خدمه اعتماد می کند. (SpaceX از طریق AP)AP

CAPE CANAVERAL ، فلوریدا (اسپانیا) – SpaceX روز چهارشنبه به دلیل امواج بسیار خطرناک و وزش باد در دریا ، پرتاب بعدی فضانورد خود را طی یک روز انجام داد.

Liftoff اکنون در اوایل صبح جمعه توسط مرکز فضایی کندی ناسا ، زمانی که هوا بهتر انتظار می رود ، برنامه ریزی شده است.

کپسول SpaceX Dragon این توانایی را دارد که در مواقع اضطراری پرتاب را تا مدار دور کند. به همین دلیل هوای خوب ، نه تنها در سکوی پرتاب در فلوریدا ، بلکه تا سواحل شرقی و از طریق اقیانوس اطلس شمالی تا ایرلند مورد نیاز است.

چهار فضانورد – از ایالات متحده ، ژاپن و فرانسه – شش ماه را در ایستگاه فضایی بین المللی سپری خواهند کرد.


این سومین پرتاب فضانورد SpaceX برای ناسا در کمتر از یک سال خواهد بود. ناسا پس از اتمام برنامه شاتل به شرکت های خصوصی مراجعه کرد تا علاوه بر انتقال تجهیزات به ایستگاه فضایی ، مردم را نیز به خود جلب کند. اسپیس ایکس از سال 2012 حمل بار را آغاز کرد و اولین خدمه خود را در ماه مه گذشته آزاد کرد.

___

دپارتمان بهداشت و علوم آسوشیتدپرس از بخش آموزش علوم م Instituteسسه پزشکی هوارد هیوز پشتیبانی دریافت می کند. AP فقط مسئولیت کلیه مطالب را بر عهده دارد.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*