وکلا برای “سهمیه بندی رقابت” در آزمون های زوال عقل در NFL می جنگند


PHILADELPHIA (AP) – وکیل کلاس هزاران بازیکن بازنشسته که از NFL شکایت می کنند متعهد شد که روز دوشنبه سعی در حذف نژاد به عنوان عاملی برای آزمایش زوال عقل داشته باشد ، اما وکلای بازیکنان سیاه پوست از او خواستند داده های مربوط به پرداخت های رقابت را در این توافق نامه ارائه دهد. زلزله 1 میلیارد دلاری.

آنها ادعا می کنند که به دلیل روشهای آزمایشی که نشان می دهد عملکرد شناختی سیاه پوستان نسبت به سفیدپوستان کمتر است ، از جوایز سیاه پوستان به طور متوسط ​​بیش از 500000 دلار محروم هستند.

این ثابت می کند که آنها آسیب عصبی مرتبط با ضربه مغزی NFL متحمل شده اند.

حقوقدانان که “مسابقه سهمیه بندی” را به چالش می کشند ، تأکید می کنند که آنها باید بخشی از آخرین دور از میانجیگری با NFL باشند تا از انصاف بازیکنان سیاهپوست که اکثریت کلاس بازنشستگان 20،000 نفره را تشکیل می دهند ، اطمینان حاصل کنند.

دادستان اسمیت ، که چالش حقوق مدنی وی درمقابل مسابقه در این ماه توسط آنیتا برودی رئیس دادگستری NFL اخراج شد ، گفت: “شیطان همیشه در جزئیات است. وی از تصمیم وی در دادگاه منطقه ای فدرال تجدیدنظر كرد.


اسمیت گفت: “فقط اطمینان از اینکه بازیکنان سیاه پوست با دقت نمایندگی می شوند ، بسیار دشوار است.”

کریستوفر سیگر ، که برودی او را به عنوان مشاور کلاس بازیکنان منصوب کرد ، در یادداشت بزرگی که روز دوشنبه ثبت شد به شرکت اسمیت بازگشت. او اصرار داشت كه بدون كمك آنها مي تواند مشكل اتومبيلراني را كه به گفته اسميت و ديگران در ساعت وي ساخته شده است ، حل كند.

در این پرونده ، سیگر موافقت کرد که به دنبال “هنجارهای جمعیت شناختی یک نژاد کاملاً خنثی” و “بررسی کند که آیا یک عضو کلاس با استاندارد سازی نژاد آسیب دیده است.”

“روند کار ساده ای نیست و زمان بر است. وی نوشت: “هنجارهای جمعیتی كه در صورت مناسب بودن از نظر بالینی با نژاد سازگار می شوند ، دهها سال است كه مورد استفاده قرار می گیرد و به طور گسترده توسط متخصصان عصب روانشناسی پذیرفته می شود.”

وی قول یک بررسی عمده از هزاران آزمایش ثبت شده تاکنون را نداد. حدود 570 مورد از 2000 درخواست زوال عقل ثبت شده تاکنون یا 28٪ جایزه داده اند. سایر بازیکنان مورد آزمایش قرار گرفتند ، اما هرگز ادعا نکردند ، زیرا به نظر نمی رسید نتایج آنها مطابق با شرایط پرداخت باشد.

سخنگوی NFL ، برایان مک کارتی ، بلافاصله بیانیه ای را پس نداد و در مورد اینکه آیا NFL با لغو آزمایش مسابقه و بررسی ادعاهای قبلی و نتایج آزمون موافقت می کند ، اظهار نظر کند.

اسمیت و دیگران بر این باورند که مدیر ادعا می تواند داده ها و پرداخت ها را بر اساس نژاد نسبتاً سریع مرتب کند.

مدتهاست که در پرونده بین سیگر و ده ها وکیل دیگر بر سر مفاد توافق نامه و این واقعیت که قاضی وی بیش از 51 میلیون دلار از 112 میلیون دلار هزینه حقوقی به او اعطا کرده است اختلاف نظر وجود داشته است.

وی پس از اولین دادخواستهای ضربه مغزی علیه NFL در سال 2011 وارد این پرونده شد. دو سال بعد ، وی به یك قرارداد غیرمنتظره با مبلغ 765 میلیون دلار كمك كرد ، كه مانع از آن شد كه NFL در دادگاه آنچه را كه در مورد ضربه و جراحات می دانست ، آشكار سازد. . بعداً سقف افزایش یافت و انتظار می رود که پرداخت ها که اکنون نزدیک به 800 میلیون دلار است به بیش از یک میلیارد دلار برسد.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*