چه کسی اولین نفری است که واکسن COVID-19 را دریافت می کند؟


Sema Sgayer از بنیاد سورگو ، یک سازمان غیرانتفاعی که در زمینه توزیع واکسن فعالیت می کند ، گفت: هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است ، اما اتفاق نظر بسیاری از متخصصان در ایالات متحده و سراسر جهان بر این است که متخصصان بهداشت باید در درجه اول قرار گیرند.

یک گروه متخصص که به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در ایالات متحده مشاوره می دهند نیز در نظر دارند اولویت زیادی را برای کارگران در صنایع مهم ، افراد با شرایط پزشکی خاص و افراد 65 سال به بالا ارائه دهند.

هنگامی که واکسن توسط سازمان غذا و دارو چراغ سبز نشان داده شد ، در این هیئت اطلاعات آزمایشات بالینی در مورد عوارض جانبی و نحوه پاسخگویی افراد در سنین ، قومیت ها و شرایط بهداشتی مختلف بررسی می شود. این توصیه های پنل به CDC در مورد چگونگی اولویت بندی عکس ها را تعیین می کند.

انتظار می رود مقامات دولتی هنگام توزیع اولین واکسن ها ، دستورالعمل های CDC را دنبال کنند.


در ابتدا ، تهیه واکسن محدود خواهد شد. برای محافظت از همه افراد کافی نیست ، اما گرفتن عکس از افراد مناسب می تواند روند همه گیری را تغییر دهد.

SGyer خاطرنشان کرد ، بسیاری از س questionsالات دیگر گسترش سلاح های هسته ای بدون پاسخ باقی مانده اند ، مانند اینکه آیا عکس ها را به همان شیوه در سراسر کشور پخش می کنیم یا به مناطقی که کانون اصلی هستند تمرکز می کنیم.

___

AP به س questionsالات شما در مورد ویروس کرونا در این مجموعه پاسخ می دهد. آنها را به آدرس: [email protected] بفرستید.

سوالات ویروسی قبلی را بخوانید:

ویروس کرونا چگونه بر قلب تأثیر می گذارد؟

آیا اگر 6 فوت از دیگران فاصله داشته باشم باید ماسک بزنم؟

گزینه های درمانی COVID-19 کدامند؟


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*