چین ماژول اصلی را برای ایستگاه فضایی دائمی راه اندازی می کند


در این عکس ، که توسط شین هوا منتشر شده است ، ماژول اصلی ایستگاه فضایی چینی تیانهه در موشک Long Long-5B Y2 به محل پرتاب سایت پرتاب فضاپیمای Wenchang در جنوب استان هاینان در 23 آوریل 2021 منتقل شده است. چین قصد دارد در آخرین گام مهم رو به جلو در برنامه اکتشافات فضایی کشور ، یک ماژول اصلی برای اولین ایستگاه فضایی دائمی خود در این هفته راه اندازی کنید.  تیانه ، یا
در این عکس ، که توسط شین هوا منتشر شده است ، ماژول اصلی ایستگاه فضایی چینی تیانهه در موشک Long Long-5B Y2 به محل پرتاب سایت پرتاب فضاپیمای Wenchang در جنوب استان هاینان در 23 آوریل 2021 منتقل شده است. چین قصد دارد در آخرین گام مهم رو به جلو در برنامه اکتشافات فضایی کشور ، یک ماژول اصلی برای اولین ایستگاه فضایی دائمی خود در این هفته راه اندازی کنید. ماژول Tianhe یا “هارمونی بهشتی” باید از مرکز پرتاب Wenchang در جزیره جنوبی Hainan با موشک Long March 5B به فضا پرتاب شود. اگر همه اینها طبق برنامه پیش بروند ، پرتاب می تواند در اوایل پنجشنبه شب ، 29 آوریل 2021 انجام شود. (Guo Wenbin / Xinhua از طریق AP)به Wenbin / AP بروید

پکن (AP) – چین روز پنجشنبه ماژول اصلی ایستگاه فضایی دائمی خود را برای میزبانی فضانوردان بلند مدت منتشر کرد.

ماژول Tianhe یا Heavenly Harmony در بالای موشک Long March 5B از مرکز پرتاب Wenchang در استان جزیره جنوبی Hainan در فضا منفجر شد و این یک پیشرفت مهم دیگر در برنامه اکتشافات فضایی کشور است. دستاوردهای ماههای اخیر.

پرتاب اولین ماموریت از 11 مأموریت لازم برای ساخت و ایمن سازی ایستگاه و اعزام خدمه 3 نفره تا پایان سال آینده آغاز می شود. فضانوردان به مدت شش ماه در ایستگاه زندگی می کنند.


برنامه فضایی چین همچنین به تازگی اولین نمونه های جدید قمر را در بیش از 40 سال گذشته بازگردانده و انتظار دارد كه یك کاوشگر و مریخ نورد اواخر ماه آینده به مریخ فرود بیایند.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*