کارمندان بیلور پس از اطلاع از این حملات کاری نکردند


گزارش جدید ادعاهای بیشتری راجع به خشونت جنسی ، خشونت خانگی و سایر موارد خشونت علیه فوتبالیست های بایلور را شرح می دهد.

“خارج از خطوط” ESPN گزارش داد که کارمندان بایلر ، از جمله سرمربی آرت بریلس ، از بسیاری از حوادث مطلع بودند ، اما بسیاری از بازیکنان درگیر وقت زیادی را برای بازی از دست نمی دهند.

همچنین مشاهده کنید: یک بازیکن سابق بایلور به جرم تجاوز جنسی دستگیر شده است

در آخرین گزارش ، یک قربانی حمله که دانشجوی بیلور بود به ESPN گفت که وی به وس گودی ، کشیش تیم فوتبال خبر داده است که دوست فوتبالیست وی دو بار مورد تعرض جسمی قرار گرفته است.

به گفته این زن ، Brayls و رئیس دانشگاه Ken Starr از اتهامات وی مطلع شده اند ، اما نه كارمندان فوتبال و نه مسئولان دانشگاه دوست پسر سابق او را تنبیه كرده اند.

این زن گفت که او به دلیل اینکه نزدیک به فارغ التحصیلی بود ، علیه سابق خود شکایت کیفری نکرده و فکر نمی کند مدرسه کاری برای او انجام دهد.

وی به ESPN گفت: “من دختران دیگری را دیده ام که از آن عبور کرده اند و هیچ وقت اتفاقی برای بازیکنان رخ نداده است.” “دیدن اینکه هنوز هم اتفاق می افتد شگفت انگیز است. من نمی توانم دلیل آن را درک کنم. فکر نمی کنم مدرسه هنگام گرفتن توپ های فوتبال و لمس کردن ، کاری انجام دهد.”

ستون نویس در HoustonChronicle.com: Briles ، Baylor از خط اشتباه عبور کرده اند

پاییز گذشته ، بیلور یک شرکت حقوقی فیلادلفیا Pepper Hamilton را استخدام کرد تا نظارت بر رسیدگی به شکایات مربوط به سو sexualاستفاده جنسی را توسط این مدرسه انجام دهد. قربانی ادعا شده گفت که او با پپر همیلتون رابطه فامیلی ندارد.

سخنگوی بیلور به ESPN گفت: “ما اطمینان داریم که اقدامات حاصل از این روند بحث منجر به پیشرفت در زمینه های مختلف خواهد شد که اعتماد به دانشگاه ما را بازیابی و تقویت می کند.” “ما ناراحت می شویم وقتی هر دانش آموز ، از جمله یک دانشجوی ورزشکار ، به گونه ای عمل می کند که با ماموریت بایلور مغایرت داشته باشد یا قربانی چنین رفتاری باشد.”

این گزارش همچنین جزئیات تلاش پلیس واکو را برای جلوگیری از علنی کردن گزارش از حمله 2011 به یک رویداد خارج از دانشگاه ارائه می دهد. در این پرونده سه بازیکن متهم شدند.

بر اساس گزارش پلیس دریافت شده از ESPN ، یک افسر تحقیق از فرمانده خواست “پرونده را از سیستم رایانه ای بارگیری کند تا فقط کسانی که دلیل سوال کردن گزارش را دارند به آن دسترسی داشته باشند.” گزارش سپس در یک دفتر دربسته قرار گرفت.

طبق ESPN ، ادعای حمله جنسی علیه یک خرس مشهور سابق به مدت چهار سال موضوع یک پرونده علنی بود و از حقایق این پرونده در برابر افکار عمومی طبق قانون تگزاس در مورد بایگانی های باز محافظت می کرد.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*