یک کاج کوهستانی که از گریزلی تغذیه می کند در معرض خطر است


فاکتورها ، مونت (AP) – مقامات آمریکایی روز سه شنبه گفتند: تغییر آب و هوا ، سوسک های سیری ناپذیر و بیماری مانع زنده ماندن طولانی مدت یک درخت در ارتفاع بالا می شود ، که منبع اصلی غذا برای برخی خرس های گریزلی است و در سراسر ایالت غربی ایالات متحده یافت می شود

براساس اسناد منتشر شده توسط اداره ثبت فدرال ، پیشنهاد خدمات ماهی و حیات وحش که قرار است روز چهارشنبه منتشر شود ، از درخت کاج در برابر پوست سفید به عنوان یک گونه در معرض خطر محافظت می کند.

با این حال ، آژانس گفت که هیچ برنامه ای برای شناسایی مناطق جنگلی مهم برای بقای درخت ندارد ، فقط به آنچه برخی از متخصصان حفاظت از طبیعت گفتند ضروری است.


درختان می توانند تا 1000 سال زنده بمانند و در ارتفاعات تا 3600 متر اتفاق می افتند – شرایط بسیار سخت برای زنده ماندن بیشتر علف ها.

دوستداران محیط زیست در سال 2008 برای حمایت از درختانی که در وایومینگ ، مونتانا ، آیداهو ، واشنگتن ، اورگن ، کالیفرنیا ، نوادا و غرب کانادا محافظت می کنند ، از دولت درخواست کردند.

آنها تقریباً در برخی مناطق ، از جمله انتهای شرقی پارک ملی یلوستون ، که منبع غذایی خرس های گریزلی در معرض خطر انقراض است ، از بین رفته است.

گریزلی ها به سنجاب های سنجاب پوست سنجاب حمله می کنند و دانه ها را در مخروط ها می بلعند تا برای زمستان چاق شوند.

قارچ های غیربومی قرن هاست که باعث از بین رفتن کاج های پوست سفید می شوند. اخیراً ، درختان در معرض سوسک های پوستی قرار گرفته اند ، که میلیون ها هکتار از جنگل ها و تغییرات آب و هوایی را از بین برده است ، که علت اصلی این آتش سوزی آتش سوزی جنگل ها است.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*