SpaceX ، ناسا “حرکت” را برای پرتاب فضانوردان ، سومین مورد برای اژدها انجام می دهند


CAPE CANAVERAL ، فلوریدا (اسپانیا) – SpaceX در حال آماده شدن برای سومین پرتاب فضانورد خود در کمتر از یک سال پس از دریافت یک چراغ سبز از ناسا یک هفته قبل از پرواز برنامه ریزی شده خود برای روز پنجشنبه است.

مدیران ناسا و شرکت فضایی ایلان ماسک روز پنجشنبه موشک فالکون و کپسول اژدها را در سحر با چهار خدمه به ایستگاه فضایی بین المللی پاکسازی کردند. آنها شش ماه را در آزمایشگاه مداری می گذرانند و خدمه دیگری از SpaceX را که نزدیک به بازگشت به خانه است ، جایگزین می کنند.

موشک و کپسول برای استفاده مجدد طراحی شده است. از این موشک برای پرتاب خدمه فعلی در ایستگاه در نوامبر گذشته از مرکز فضایی کندی ناسا استفاده شد. کپسول ، Endeavour نیز تکرار می شود. او در بهار گذشته با اولین پرواز خدمه اسپیس ایکس دو خلبان آزمایشی را به ایستگاه فضایی منتقل کرد.

SpaceX هر دو مورد را به روز کرده و پیشرفت های امنیتی را به آن اضافه کرده است. مقامات شرکت گفتند ، به غیر از برخی از شیرآلات جدید ، کلاهک های حرارتی و چترها ، گفته شده است که “بیشتر پرواز کپسول در حال حاضر” پرواز شده است “.


سه نفر از فضانوردان برای دومین مأموریت خود به ایستگاه فضایی بازمی گردند: شین کیمبرو ناسا ، توماس پسکه فرانسوی و آکیهیکو هوشید ژاپن. مگان مک آرتور فضانورد ناسا بخشی از آخرین تیم تعمیر تلسکوپ فضایی هابل در سال 2009 بود.

___

دپارتمان بهداشت و علوم آسوشیتدپرس از بخش آموزش علوم م Instituteسسه پزشکی هوارد هیوز پشتیبانی دریافت می کند. AP فقط مسئولیت کلیه مطالب را بر عهده دارد.


منبع: khabar-khanoma.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*